Automobil

A. Povinné ručení

Cestování automobilem je v dnešní době již nevyhnutelnou součástí života. Stejně tak nevyhnutelným je však i placení povinného ručení a v mnoha případech i další pojistná ochrana našich cestovních prostředků. Pokud nechcete platit za tuto ochranu více než je nutné, rádi Vám pomůžeme!

Proč je potřeba povinné ručení?

Základní funkcí povinného ručení, je ze zákona povinné pojištění odpovědnosti provozovatele vozidla za škodu, kterou jím způsobí. Tedy pokud způsobí klient svým vozidlem škodu, pojišťovna ji za něho uhradí.

Výhody

V rámci povinných ručení dnes nelze hledět pouze na cenu pojištění, ale předně na jeho kvalitu. Spojit kvalitu s nízkou cenou totiž není vždy jednoduché. Díky odbornosti poradců a objemu sjednaných smluv, se nám to však skvěle podařilo! Pro naše klienty umíme u pojišťoven vyjednat takové podmínky, které jinde nenajdete!

B. Havarijní pojištění

Nastavit správně podmínky havarijního pojištění, zvolit vhodnou pojišťovnu a produkt. Tyto starosti bereme na sebe! Ukážeme Vám konkrétní a nejlepší nabídky, je pak na Vás, kterou zvolíte!

Proč je potřeba havarijní pojištění?

Pro někoho z nás je auto splněný sen, pro jiného nepostradatelný dopravní prostředek. Všichni jej však chceme mít ve všech směrech v pořádku! Povinné ručení nás chrání od placení škod, které jsme způsobili jiným, co ale škody, které jsme způsobili sobě? Právě pro ty je tu havarijní pojištění.

Výhody

Havarijní pojištění se oproti minulosti značně posunulo. S jeho sjednáním dnes nezískává klient pouze jistotu ochrany svého vlastního vozu před jím způsobenou nehodou. V rámci balíčků havarijních pojištění totiž lze dnes získat i bonusy jako pojištění pro případ srážky se zvěří, živelná pojištění a celou řadu dalších!

C. Dodatková pojištění

Možností jak chránit svůj vůz a jeho posádku je v dnešní době mnoho. Seznámíme Vás s možnostmi, které trh nabízí a je jen na Vás jaká připojištění si zvolíte!

Proč jsou potřeba dodatková pojištění?

Zákonné pojištění odpovědnosti je sice povinné, ale komplexní ochranu Vašeho vozu nezajistí. S pomocí dodatkových připojištění jí však lze dosáhnout!

Výhody

Největší výhodou při sjednávání dodatkových připojištění je variabilita, díky které si každý náš klient může libovolně volit o co má zájem. Umíme nastavit takové podmínky krytí, že klient nemusí ani opustit pohodlí svého domova aby zajistil spravedlivé odškodnění v případě škodné události. Umíme sjednat připojištění skel, úrazové pojištění posádky, pojištění zavazadel a mnoho dalších. Je jen na Vás co si vyberete!

Jednoduše Vaší řečí…

Matou Vás odborné finanční termíny a nerozumíte žargonu finančních "expertů"? Obraťte se na naše poradce - mluví stejným jazykem jako Vy a provedou Vás džunglí finančního světa.

S námi máte jistotu, že dostanete přesně to, co jste chtěli.

Trefíme se vždy do černého!

Ať už se chcete pojistit, spořit nebo investovat, díky našemu individuálnímu přístupu ke každému jednotlivému klientovi se přesně trefíme do Vašich přání.

Šetříme Vaše peníze

Díky neustálému odbornému vzdělávání Vám naši poradci doporučí vždy nejlepší řešení pro danou situaci.

Množství výhod pro každého

Projdeme s Vámi veškeré potřebné dokumenty a vybereme z trhu to, co Vám přinese výhody vzhledem ke stávajícímu stavu Vašich smluv závazků i možností.

Máme odpovědi na Vaše otázky

Nikdo nerozumí naprosto všemu. Díky týmu specialistů umíme najít odpověď na každou Vaši otázku. Zeptejte se!

2012 © VAFIS s.r.o., Všechna práva vyhrazena

Zavřít okno

Kontaktní formulář

Zašlete nám Vaše kontaktní údaje a my se Vám ozveme.

Poradíme vám

Stojíme na straně našich klientů a víme, že tato oblast je složitá.

Co můžete čekat?

Po odeslání formuláře přidělíme Váš dotaz jednomu z našich poradců. Ten se Vám ozve a společně najdete řešení, či problém proberete tak, aby se stal srozumitelným. Bude-li třeba, může následovat osobní setkání.

Díky, budeme se těšit
VAFIS team